• Telefonumuz

    02223211602

  • Telefonumuz

    05374606581

Eskişehir Logar Tıkanıklığı Açma

ESKİŞEHİRDE LOGAR TIKANIKLIĞI AÇMA

Eskişehir logar açmaFirmamız Seçkin Teknik Temizleme Eskişehir tüm mahalle, köy ve ilçelerinde 15 yıllık tecrübesi ve son sistem makinalar ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Eskişehir logar açan firmalar arasında, işini son sistem makinalar ile yapan firmamız Seçkin Teknik Tesisat siz değerli müşterilerine daima en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen tek firma. 

Logar Tıkanıklığı Neden Olur?:

Eskişehir'in alt yapı eskiliği Logarların tıkanmasının en önemli sebebidir. Ayrıyeten kullanılan tuvalet kağıdı ve ıslak mendiller tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Logar Tıkanıklığı Belirtileri:

Binanın içinde kokunun artması, garaj, sığınak veya bodrum duvarlarında Rutubet, küflenme ve su taşkını gibi belirtilerle meydana gelir.

Logar tıkanıklığı olan binada atık su ana gider borularının tıkanması'da olasıdır. Logara ulaşamayan atık, pimaş borularında birikme yaparak binanın ana giderlerininde tıkanmasına sebep olur.loar açma

LOGAR TIKANIKLIĞI AÇMA:

Firmamız Seçkin Teknik Temizleme olarak Logar açma'da kullandığı son sistem Yüksek Basınçlı Makinalar ile logar tıkanıklığını açıp Logar Yıkama işlemini gerçekleştirmektedir.

Basınçlı Sulu Makine ile Logar tıkanıklığı açma, Ana gider borusu tıkanıklığı açma, Logar temizleme, Boru ve Logar yıkama hizmetini siz değerli müşterilerimize 7/24 saat sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Eskişehir Logarcı, Logar Açıcı firmalar arasında lider firma olmamızın başlıca sebebi verdiğimiz hizmettir.

Bize ulaşa bileceğiniz telefon numaralarımız

GSM: 0537 460 65 81

TEL: 0222 321 16 02

Görseller