• Telefonumuz

    02223211602

  • Telefonumuz

    05374606581

Eskişehir Su Kaçak Tespiti

ESKİŞEHİRDE SU KAÇAĞI TESPİTİ

ESKİŞEHİR SU KAÇAK TESPİTİ

Eskişehir su kaçak tespiti ve tamiri konusun da son sistem cihazlarla faliyet göstern firmamız Seçkin Tesisat,Eskişehirde makine ile kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktadır. Kırmadan su kaçak tespiti ile masrafınızı azaltın.

Eskişehir Kırmadan Su Kaçak Tespiti, Makina İle Su Kaçağı Tespiti, Kamera İle Su Kaçağı Tespiti, Konusunda Eskişehirin En İyi Tesisatcısı

Eskişehir Su Kaçağı Tespiti yaparken en çok kullan dığımız iki yöntem vardır. Bunlar...

 

1)- TERMAL KAMERA İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ

 

2)- AKUSTİK DİNLEME CİHAZI İLE SU KAÇAK TESPİTİ

 

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Artık son teknoloji ürünleri olan termal kamera ve akustik ses dinleme cihazları ile kırmaya dökmeye son veriyoruz. Önceleri bildiğiniz gibi eviniz de su kaçağı olduğu zaman kırılmadık yer kalmaz ve eviniz inşaat haline dönerdi.

Evinizde ki su kaçaklarını artık problem etmenize ve acaba neresi kırılacak diye düşünmenize gerek yok siz arayın biz probleminizi çözelim.

Eskişehir su kaçağı tespiti, Öncelikle kafanıza takılan bir kaç sorunun cevabını açıklayalım. Su Kaçağını bu cihazlar nasıl bulur. Gerçekten su kaçağını kırmadan bulan cihaz var mı? Su Kaçağını bulduktan sonra tamirini yapıyor musunuz.
Su kaçak tespiti şu şekilde yapılmaktadır. Öncelikle evinizde ki tesisatlar bağımsız olarak ayrılır. Sıcak suda mı yoksa soğuk suda mı kaçak var buna bakılır. Hangi tesisat da kaçak var ise ona göre kaçak arama işlemi başlatılır. Termal kamera ve akustik ses dinleme cihazımız ile su sızıntı tespiti, su patlağı, veya su kaçağının yerini noktasal olarak tespit etmekteyiz.

Eskişehir Su kaçak Tamiri

Bundan sonra ki işlemler bildiğiniz üzere kırıp onarımını yapmaktır.
Eskişehir'de su kaçak tespitini profesyonel cihazlarla yapan Seçkin tesisat firmamız siz degerli müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Bizi Arayın... GSM:0537 460 65 81    TEL:0222 321 16 02 

Görseller